Problemy z oddychaniem a konieczność wykonania badań

Witam, kilka lat temu pojawiły się u mnie problemy z oddychaniem. Lekarz od razu stwierdził że to na tle nerwowym, bez żadnych badań. Akurat wtedy miałam stresujący czas więc zgdzilam się z diagnozą. Ostatnio jednak zauważyłam że te problemy pojawiają się także po bardzo intensywnym treningu. Sport uprawiam regularnie. Ciśnienie skurczowe miewam czesto poniżej 90, rozkurczowe w granicach 56-63, tetno 58-66. Czy powinnam zrobić jakieś bdania czy raczejnie mam powodów do nipepokoju?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z pulmunologiem, z Pani opisu wynika, że może Pani cierpieć na astmę wysiłkową.