Problemy z oddychaniem a lamblioza, dyskopatia i alergia na gluten

Mam problemy z normalnym oddychaniem od jakichś 6 lat, tłumaczyłam to sobie skutkami ubocznymi lambliozy, nie mam normalnej temperatury ciała,a jak mam 35 to czuję się w miarę normalnie,ale przeważnie mam 32,6, 33,3 , 34,4. Wiecznie mam zimne nogi i ręce. Mam stwierdzoną dyskopatię i uszkodzone 2 krążki w odcinku lędźwiowym,może stąd problemy z normalnym oddychaniem.Mam alergię na gluten i jeśli tylko zjem coś nieodpowiedniego pęka mi skóra na dłoniach i robią mi się rany.Babcia miała astmę.

Aleksander Ropielewski

Pani objawy i dotychczasowa historia chorób są zbyt zróżnicowane i mało specyficzne abym bez możliwości badania mógł udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno warto przeprowadzić diagnostykę w kierunku astmy i skonsultować się z pulmonologiem.

Z wyrazami szacunku
lek. Aleksander Ropielewski