Problemy z oddychaniem i ścisk w okolicach serca

WITAM MAM TAKIE PYTANIE OD DŁUŻSZEGO CZASU OK DWÓCH LAT MAM TAKI JAKBY ŚCISK CZY SKURCZ KOŁO SERCA,NIE MOGĘ SIĘ W TEDY RUSZYĆ ANI ODDYCHAĆ ,ZA KAŻDYM GŁĘBSZYM ODDECHEM TEN ŚCISK JEST WIĘKSZY JAK BY KTOŚ SZPILE MI WBIJAŁ. NIGDY NIE WIEM KIEDY MNIE TO ZŁAPIE JAK IDE CZY SIEDZĘ TO JEST NAGŁE I TRWA RAZ KILKA MINUT A RAZ TROCHĘ WIĘCEJ ,CO TO MOŻE BYĆ PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu lekarz będzie mógł się wypowiedzieć.