Problemy z oddychaniem i ucisk w gardle oraz problemy z koncentracją

od pewnego czasu pojawiły się u mnie problemy z oddychaniem, ucisk w gardle. tylko przy lekko odchylonej głowie mogę w miarę normalnie oddychać Jestem nadmiernie zmęczona ospała, mam wrażenie że za chwile zemdleje. Dokucza mi brak koncentracji. Musze po 10 razy sprawdzać co robię. Dopiero po większym wysiłku fizycznym zaczynam normalnie funkcjonować. Wyniki badań TSH 3.40, jakie mogą być przyczyny złego samopoczucia?

Podobne objawy mogą być objawami nerwicowymi. Warto jednak na początek zrobić podstawowe badania w konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu. Jeśli wyniki będą dobre, lekarz skieruje do psychologa lub psychiatry, który na podstawie diagnozy podejmie decyzję o możliwościach leczenia (psychoterapii).