Problemy z oddychaniem i zawroty głowy

Witam . Mam na imie. Maciej Moj problem polega na tym ze mam problem z oddychaniem i zawroty glowy . Ponoc choruje na nerwice bo bylem juz na paru badaniach bardzo prosze o pomoc bo jestem nie do życia.

Witam
W leczeniu nerwicy oraz jej konsekwencji,
najskuteczniejsza jest psychoterapia.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, takie objawy i jeszcze wiele innych występuję w nerwicy lękowej i nerwicy wegetatywnej, a skoro lekarze stwierdzili, że nie ma Pan innych chorób
to znaczy, że nie zwlekając trzeba podjąć leczenie psychoterapeutyczne.
Zapraszam i pozdrawiam