Problemy z oddychaniem po septoplastyce nosa

witam jestem 3 tygodnie po septoplastyce nosa,lecz w nocy mam problem z oddychaniem gdy obracam się na boki czuję tak choć w nosie z jednej dziurki do drugiej przelewała mi się woda tzn. gdy leżę na lewym boku to czuję jakby mi się prawa dziurka odtykała a lewa zatykała i na odwrót jak leżę na prawym boku i tu się zaczynają schody ponieważ prawa dziurka jest większy od lewej i i ona się zatyka wtedy ciężko mi się oddycha.Dr przepisałmi pronasal i tutaj kolejne pytanie czy nie zaszybko po zabiegu

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje kierowac sie zaleceniami lekarza prowadzacego leczenie.