Problemy z oddychaniem podczas nurkowania

W wakacje kiedy brałam lekcje nurkowania przytrafiło mi się coś dziwnego. W momencie kiedy się zanurzałam i zaczynałam oddychać pod wodą gwałtownie zaczynałam odczuwać bardzo duży ucisk na klatkę piersiową po czym zaczynałam się dusić. W tym momencie sie wynurzałam, bralam kilka oddechów i kiedy oddech mi sie unormował znów próbowałam ale wtedy ponownie czułam ucisk na klatke i się dusiłam. Nie musiłam nawet pływać wystarczyło tylko, że byłam pod wodą. Dlaczego tak mam i co to jest ?

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji aby udzielić jednoznacnzej odpowiedzi na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z lekarzem medycyny morskiej i tropikalnej celem wyjaśnienia sytuacji.