Problemy z oddychaniem przy tyłozgryzie i cofniętych siekaczach

Witam.od dziecka mialam tylozgryz i siekacze cofniete do tylu.po wyleczeniu zgryzu i wyprostowaniu zebow mam problemy z oddychaniem poniewaz mam bardzo krotka odleglosc miedzy nosem a gorna warga,w po wyleczeniu warga sie jeszcze uwypuklila (a i tak jest sredniej wielkosci) wiec czuje pod nosem przeszkode w oddychaniu.Nie mam juz sily.codzien boli mnie glowa czuje sie niedotleniona.Czy mozna wydluzyc pionowo szczeke zeby usta nie byly tak blisko nosa? Tzn wydluzyc odcinek miedzy nosem a warga

W Pani przypadku wskazane jest leczenie zespołowe :ortodonta-stomatolog-chirurg szczękowy. Po wnikliwej analizie specjalistów sądzę, że rozwiązanie Pani problemu jest możliwe - trzeba szukać pomocy w dużym ośrodku akademickim.