Problemy z oddychaniem, szybkie męczenie się i kołatanie serca

Witam,od kilku miesiecy mam problemy z oddychaniem przy czym szybko sie mecze i nie moge skoncentrowac...Do tego serce szybciej bije?Prosze o porade co to moga byc za objawy ?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania podstawowych badań -morfologia, Ekg.