Problemy z oddychaniem z powodu kurzu i pyłu

Witam mam 25 lat . Ostatnio w pracy nawdychalem sie duzo kurzu i pylu . Od tamtej pory mam problemy z odychaniem w nocy i czasami w dzien . Poproatu sie dusze i mam takie gwizdy jak oddycham . Bylem u lekrza i zrobilem rtg pluc .Dzis odebralem wyniki O to taka tresc Pluca bez zmian ogniskowych . Wneki nieco naczyniowo szersze . Jamy oplucnej wolne . Cien srodkowy w normie . Moglby ktos napisac o co tu chodzi ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik RTG jest prawidłowy. Sugeruję objawowe leczenie duszności pod okiem lekarza POZ.