Problemy z odpornością u 22-latki

Witam od jakiegoś czasu mam kłopoty z odpornością i zastanawiam się nad suplementem z olejem z wątroby rekina z czosnkiem lub tranem z wątroby doradza mam wątpliwości natomiast czy nie zawierają one substancji szkodliwych takie jak np. rtęć ponieważ są to ryby długo żyjące i drapieżne a w ciąży miałam tego typu ryb unikać ze względu na zawarta w nich rtęć proszę o radę odnośnie tych suplementów

Jeśli suplementy diety są dopuszczone do sprzedaży oficjalnie w aptekach to nie ma powodu do niepokoju. Na pewno nie zawierają substancji szkodliwych. Oczywiście taka suplementacja musi być stosowana w sposób umiarkowany i rozważny, zgodnie z zaleceniami.

Witam,

jeśli chodzi o wspomaganie odporności to głównie w olejach rybi liczą się kwasy tłuszczowe omega -3. Proszę sprawdzić ich zawartość w produkcie. Najkorzystniej gdyby zawartość EPA+DHA przekraczała 1g w dziennej dawce.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl