Problemy z okiem po uderzeniu

w wygłupach z mężem uderzyłam go ścierką i niefortunnie trafiłam w oko... białko zrobiło sie czerwone a krew częściowo pojawiła się również na teczówce...mam ogromne wyrzuty sumienia...mąż wyjechał na miesiąc za granicę ale mam z nim kontakt internetowy i widziam,że nie zmiejsza mu się to zakrwawienie...na pytanie czy dobrze widzi odpowiada ze chyba tak ale to mnie nie przekonuje...pytanie moje brzmi co może mu się stac i i czy to wogle zniknie?:(

Mikołaj Cyganok

Najlepiej będzie, jeżeli mąż uda się okulisty. Urazy gałki ocznej potrafią być niebezpieczne, a wszelkie nieprawidłowości po urazach powinny być konsultowane przez specjalistę.