Problemy z okolicą odbytu u 20-latka

Witam, od kilku miesięcy mam problemy z okolicą odbytu. (Choruję na zespół jelita drażliwego). Od bardzo długiego czasu (chyba od roku) mam problem z utrzymywaniem gazów. W ciągu dnia potrafię ich oddać z około 20/30. W czasie ich oddawania czuję pieczenie. Przy ujściu odbytu mam jakby odstającą fałdkę - coś jakby odbyt w jednym miejscu odstawał z pół centymetra. Czasem po wypróżnianiu robi mi się duża krwista wypukłość, która boli. Podczas wypróżnienia nie wydostaje się ropa lub krew. Nie mam pojęcia co to może być. Nie posiadam ropni ani nic w ten deseń. Ta odstającą tkanka jest cały czas a ta krwista wypukłość tylko co jakiś czas się pojawia.

Dzień dobry, Proszę udać się na konsultację do chirurga. Na podstawie Pana opisu można wznioskować, że cierpi Pan na żylaki odbytu. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.