Problemy z określeniem orientacji seksualnej

Nie potrafię wprost ustalić swojej orientacji seksualnej-proszę o pomoc. Witam, mam 32 lata, jestem ciągle rozdarty i zły na siebie,że nie potrafię określić wprost swojej orientacji płciowej.Miałem kontakty seksualne zarówno z kob. jak i mężczyzn.Zbliżenia z kob. uznawałem za normalne, zaś zbliżenia z mężczyzn. uznawałem za dewiację i probl. ze swoją osobowością (podyktowane były ciekawością,chęcią porównania się z innymi-szczeg.w okresie dojrz.).Obydwa kontakty dawały satysf. i są naprzemienne

Dzień dobry,

W Warszawie może Pan skorzystać z pomocy/leczenia w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia (w ramach NFZ).