Problemy z omdleniami, nadmierne pocenie się i osłabienie

Od jakiegoś czasu mam problemy z omdleniami. Występują one w nocy.Budzę się spocona i z mocnymi mdłościami, ale nie wymiotuję. Idę do toalety.Nogi mi się uginają,czuję jak spada mi ciśnienie,robię się blada,robi mi się czarno przed oczami. Wtedy kładę się na podłodze bo czuję że zaraz padnę do nieprzytomności . Leżę tak około 15-20 minut, po czym z powrotem udaję się do łózka (na czworaka, bo nie mam siły podnieść się). Dodam,że nie stresuję się niczym.Zdarzyło mi się to 2x w ciągu tygodnia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, konieczne jest badanie lekarskie oraz badania krwi, m.in. morfologia,tsh, jonogram, glukoza.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Dodając na koniec, że nie stresuje się Pani niczym, sama Pani podejrzewa, że podobne objawy mogą mieć swoje podłoże w sferze funkcjonowania psychologicznego. Proszę pozwolić specjaliście ocenić czy rzeczywiście nic takiego się nie dzieje w Pani życiu, sposobie postrzegania czy funkcjonowania, co mogłoby wpływać na wytwarzanie opisanych symptomów. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/