Problemy z opadaniem penisa podczas zakładania prezerwatywy

A wiec mam spodziectwo ale zadnych problemow ze wzwodem nie mam podczas pieszczenia sie itd z partnerka. Problem przychodzi wtedy kiedy chcemy przejsc do sedna podczas zakladania prezerwatywy penis opada nie wiem dlaczego nie jest to spowodowane zadnymi zlymi skladnikami dlatego ze podczas masturbacji sprawdzalem to i wszystko bylo w porzadku jednak przy stosunku dzieje sie tak a nie inaczej i chcialbym sie dowiedziec dlaczego. Czy to problem tkwi w glowie czy przez spodziectwo czy masturbacje ?

Jest to kwestia treningu. Jeśli to nie wystarczy, to należy wtedy rozważyć wizytę u lekarza seksuologa. W Łodzi jest dr Aleksandra Robacha.
Pozdrawiam. JW, Poznań.