Problemy z opanowaniem nerwów u 18-latki

Mam 18 lat. Nie radze sobie z nerwami, gdy tylko cos pojdzie nie po mojej mysli wybucham, krzycze, nie potrafie sie opanowac. Nastdpnie przychodzi przygnebienie, a najczesciej placz, ze jestem okropna itp. Nie wiem czy to normalne czy powinnam zglosic sie do lekarza.

Witaj! ;-)

Twoje wahania nastrojów i emocji jest charakterystyczne dla tego okresu dojrzewania ;-) Jest to proces naturalny. Każdy człowiek inaczej się rozwija i różnym wieku. U Ciebie widocznie pada na ten okres dorastania. Jeśli masz nie możesz sobie z tym poradzić to możesz udać się do psychoterapeuty, w celu nauki radzenia sobie z tym problemem.

Jestem chętny do korespondencji i jeśli mógłbym pomóc to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu