Problemy z orgazmem pochwowym u 19-latki

Witam, mam 19 lat i ... problemy ze współżyciem. Nie doznaje orgazmu pochwowego(NIGDY), czuje ze jestem w stanie to osiagnąć ale nie moge przejść tej bariery pomiedzy, co może być tego przyczyną ? Uprawiam regularny seks ze swoim partnerem, czuje ogromna satysfakcje z seksu z nim lecz nie mogę osiągnął finału, bardzo chciałabym dać Sobie i partnerowi taką przyjemność . Co mogę z tym zrobić ? Myślałam , ze to samo przyjdzie ale wciąż nic. Czy coś ze mną nie tak ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Większość kobiet nie osiąga orgazmów tzw. pochwowych lub osiąga je bardzo rzadko. Prawdopodobieństwo osiągania orgazmu innymi drogami niż łechtaczkowa rośnie z czasem, z wiekiem, z rosnącym doświadczeniem - często po 30 roku życia czy w ciąży - odkrywając kolejne drogi sztuki miłosnej. Nie można jednak przewidzieć, czy tak stanie się w Pani przypadku, czy nie. Fakt, że na chwilę obecną, nie przeżywa Pani orgazmów pochwowych nie jest niepokojący z punktu widzenia seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam Panią, uprzejmie informuję, że orgazm jest JEDEN, różne są tylko drogi dochodzenia do niego, większość kobiet doświadcza orgazmu na skutek stymulacji łechtaczki. Proponuję cieszyć się z doświadczanej satysfakcji a nie martwić,że jakiś rodzaj przyjemności jest mniej dostępny, taka jest po prostu Pani specyfika.Pozdrawiam