Problemy z orgazmem u 19-letniej pary

Z dziewczyną mamy po 19 lat. Seksu jeszcze nie uprawiamy, ale są to inne formy, czyli tzw. petting. Od samego początku z niczym nie mieliśmy problemu, aż do niedawna, dziewczyna często nie jest w stanie osiągnąć orgazmu, chociaż jest bardzo podniecona, Myśleliśmy, że to może stres, ale nawet jak mieliśmy pewność, że nikt nam nie wejdzie było to samo, wcześniej tego nie było, nagle pojawił się problem. Jak możemy sobie z tym poradzić? Bo trwa to już od 4 tygodni i jest to denerwujące dla nas.

Dzień dobry!

Odgadnięcie przyczyn takiej sytuacji wymaga dłuższej osobistej rozmowy i większej ilości informacji.

Pozdrawiam!