Problemy z orgazmem u partnerki

Witam, mam 26 lat w zwiazku 7lat lecz penetraxja nie sprawia dziewczynie przyjemności przez co nie ma ochoty na zmianę pozycji więc nasze zbliżenie polega na tym że ja doprowadzam do orgazmu lechtaczkowego za pomocą wibratora bądź języka następnie wchodze w nią na misjonarza ona nie odczuwa przyjemności i mam wrażenie że czeka tylko aż dojde. Co mogę zrobić żeby odczula przyjemnosc

Dzień dobry!

Abym mogła zrozumieć lepiej zrozumieć Państwa sytuację, konieczna byłaby także rozmowa z Pana partnerką, jej odczucia, emocje, myśli, poglądy. Zachęcam Państwa do wspólnych rozmów, szczerości, próby wzajemnego zrozumienia - może być Pan zaskoczony, jak bardzo okaże się to wartościowe. W razie potrzeby, pomocny w prowadzeniu takich rozmów może być psychoterapeuta.

Pozdrawiam!