Problemy z orgazmem w partnerstwie

oboje mamy po 31 lat ja jestem pierwsza partnerka mojego faceta (ja przedtem bylam już w związku kilkuletnim) od roku współżyjemy sex jest naprawdę bardzo dobry dlugi rożny oral anal i klasyczny oboje mielismy zawsze orgazmy ale od 4 miesięcy mój partner nie może "dojść".nie pali nie pije dieta mhm różnie staramy się o dziecko co robic czy może jakies leki...

Dzień dobry.

Pani opis wskazuje, że we wzajemnej relacji erotycznej pojawił się nowy wątek - starania o dziecko.
Być może Pani partner podświadomie obawia się konsekwencji i odpowiedzialności związanej z wychowaniem i utrzymaniem potomka, jak również zmiany jakościowej związku, który po poczęciu i pojawianiu się dziecka nigdy już nie będzie taki jak przedtem. Taki uogólniony lęk może być przyczyną problemów z osiągnięciem przez partnera orgazmu - bo orgazm to przecież wytrysk, a wytrysk to potencjalne zapłodnienie.
Namawiam do szczerej rozmowy na ten temat, jak również konsultacji psychologicznej bądź seksuologicznej.

Pozdrawiam.