Problemy z orientacją

Witam jak miałem 19 lat przez to ze mialem problemy z orientacja bylem z facetem ale mi się nie spodobało i wole kobiety czy to jest normalne czy przypadkiem sie nie oszukuję?

najlepiej rozwiać lub rozwiązać w kontakcie z seksuologiem psychologiem, w stolicy nie powinno być problemu z dotarciem do takiego specjalisty.
Niestety są to zwykle gabinety prywatne, seksuologia nie jest refundowana przez NFZ.
Często kompetentną poradę można uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie są psycholodzy kliniczni. Porady są niepłatne (w ramach NFZ), nie obowiązuje rejonizacja i nie są wymagane skierowania od lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl