Problemy z orientacją seksualną u 21-latka

Od dłuższego czasu mam problem z własną orientacją. Podobają mi się zarówno kobiety jak i mężczyźni ale kiedy się mastrubuje to myślę o mężczyznach, jak to by było marzę o pocałunkach z nimi o sexie oralnym ta ostatnia kwestia najbardziej mnie podnieca. Byłem z kobietą i mi się podobało ale bardzo ciekawi mnie jak to by było z mężczyzną. Czy poprzez eksperyment mogę sprawdzić własną orientacje i spełnić tą fantazje? I czy mi się to będzie podobało bo mam taka możliwość?

Dzień dobry!

Orientacja - tożsamość - seksualna nie jest zerojedynkowa. Spora grupa ludzi określa siebie jako biseksualnych lub heteroseksualnych z upodobaniem do eksperymentowania, różnorodnego seksu - także homoseksualnego.

"Eksperyment" kontaktu z mężczyzną stanie się po prostu kolejnym elementem historii Pana życia. Może Pan dzięki temu nabrać większego przekonania co do określenia własnej orientacji - ale też niekoniecznie.

Nikt nie jest, niestety, w stanie przewidzieć, czy będzie się to Panu podobało, czy też nie.

Pozdrawiam!