Problemy z orientacją w terenie

Witam,mam problem,ktory meczy mnie 22 lata.Zupelnie nie mam orientacji w terenie.Mieszkam w K-cach od urodzenia,a mimo tego poruszam sie po nich jak osoba,ktora przyjechala do tego miasta 2 dni temu.Nie moge zapamietac nawet najprostszej drogi,zawsze sie gubie,zdarza sie,ze z jakiegos miejsca nie umiem trafic do swojego domu...Potrafie pytac sie,jak trafic na jakas ulice,stojac od niej kilkaset metrow.Boje sie,ze cos ze mna nie w porzadku...Prosze o porade.Dziekuje.

Podobne trudności mogą wynikać z napięcia emocjonalnego i lęku przed oceną społeczną. Jednak trudności z pamięcią i koncentracją mogą także znamionować inne zaburzenia. Zachęcam do skonsultowania się z lekarzem psychiatra, który w razie potrzeby pokieruje na dalsze leczenie.

Dzień dobry, zachęcam do konsultacji psychiatrycznej. Proszę dokładnie opowiedzieć o swoich problemach lekarzowi psychiatrze aby mógł postawić pełną diagnozę, lekarz zaleci dalsze kroki postępowania, ewentualnie skieruje na dalsze badania. Pozdrawiam.