Problemy z osiągnięciem orgazmu u młodego mężczyzny

Witam!

Mam 24 lata, niedawno zacząłem współżyć z moją dziewczyną. Mam problem z osiągnięciem wzwodu, często w ogóle go nie ma lub też jest krótki, mija podczas stosunku lub przy grze wstępnej. Jak dotąd nie udało mi się osiągnąć wytrysku w żaden sposób. Dodam, że jeśli stymuluję się sam ręka to nie mam problemu ani ze wzwodem, ani wytryskiem, jedynie kiedy robi to moja dziewczyna czy to ręką, ustami czy przez stymulacje pochwową to nie udaje się go osiągnąć. Co może być powodem takiego zaburzenia? Czy może mieć ta to wpływ to, że byłem prawiczkiem i dotąd tylko stymulowałem się sam ręką, regularnie codziennie nawet 2-3 razy?

Witam!

Biorąc pod uwagę opis sytuacji można przypuszczać, że problemy z erekcją mogą być spowodowane zbyt częstą masturbacją, dodatkową komponentą może być podłoże psychiczne. Częsta masturbacja przyzwyczaja penisa do konkretnej stymulacji, często znaczenie ma również intymność podczas masturbacji, wobec tego tworzy się zupełnie inna atmosfera niż podczas seksu z partnerką, gdzie pojawia się druga osoba. W związku z powyższym proponuję zaprzestać całkowicie masturbacji, a aktywność seksualną ograniczyć jedynie do współżycia z partnerką. Już po 2-3 tygodniach powinien Pan odczuć wyraźną poprawę w odczuwaniu bodźców. Pozdrawiam serdecznie!