Problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu w młodym wieku a masturbacja

Witam serdecznie mam 20lat mam taki problem masturbuje sie co dzień bardzo długiego czasu i teraz mam problem że nie mam pełnego zwodu nie wiem co z tym zrobić. od pół roku mam dziewczynę a nadszedł dzisiaj ten dzień że chciała ona dzisiaj to zrobi jej by to był pierwszy raz i mój i zdarzyła sie taka sytuacja że chciałem wsadzić jej a nawet nie mogłem bo nie mogłem osiągnąć pełnego zwodu co z tym zrobić jakieś tabletki proszę o pomoc bo aż głupio mi było z tego powodu

Witam. Częste masturbowanie się przez Pana doprowadzilo do takiej sytuacji. Ale można to zmienić. Musiałby Pan zacząć od zmniejszenia częstotliowści masturbacji do np 2-3 w tygodniu. poza tym zachęcma do przedstawienia tego problemu seksuologowi- będzie bardziej kompetentną osobą w tej sprawie.
Magdalena Brabec