Problemy z osiągnięciem pełnej erekcji a abstynencja seksualna

Dzień dobry. Nie prowadząc od wielu lat współżycia seksualnego jak mogę rozpoznać czy moje problemy z erekcją są na tyle poważne abym rozpoczął leczenie owych zaburzeń? Podczas masturbacji nie mogę osiągnąć pełnej erekcji i przebiega ona współzwiedzionym członku. Proszę o opinię specjalistów. Dziękuję.

Dzień dobry!

Niepełna erekcja podczas masturbacji, brak spontanicznych wzwodów w ciągu dnia czy erekcji nocnych i porannych może świadczyć o konieczności rozpoczęcia leczenia. Trudno jednak ocenić, w jakim stopniu wpływa na to długotrwały brak aktywności seksualnej. Istotne jak było wcześniej, w okresach, kiedy był Pan aktywny seksualnie oraz kiedy i w jaki sposób zaczął zauważać Pan zmiany, a także, jaka jest przyczyny abstynencji.

Pozdrawiam!