Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji a zawał serca

Witam, mam 56 lat, od jakiegoś czasu mam problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji, bez długiej dosyć gry wstępnej nie dam rady odbyć stosunku. Kocham swoją partnerkę, podnieca mnie bardzo, jest atrakcyjną kobietą ma 55 lat czego nie widać i mężczyźni oglądają się za nią a ja uwielbiam jej kształty, uwielbiam z nią przebywać. Partnerka dużo mi w tym pomaga tzn. zachęca mnie i nie pozwala się zamartwiać. Jestem po zawale już 5 lat i nie wiem co mógłbym zastosować na swój problem.
56 LAT ponad rok temu

Związek ze starszym mężczyzną

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, Na Pana problemy mogą mieć przede wszystkim wpływ leki stosowane profilaktycznie po zawale serca. Proszę zwrócić się z problemem do lekarza prowadzącego i zapytać o ewentualną zmianę (samodzielne odstawienie leków może być niebezpieczne dla zdrowia). W dalszej kolejności problem może zostać rozwiązany przy pomocy urologa.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Te same czynniki powodujące zawały powodują zaburzenia wzwodu. Wskazana wizyta u lekarza seksuologa. Prób leczenia na własną rękę odradzam gorąco!

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy