Problemy z osiągnięciem satysfakcji podczas stosunku z dziewczyną

Witam, od mlodego czasu sie masturbowalem nawet po 2/3 razy dzienie czasami nawet wiecej i nadal to robie ale od jakiegos czasu mam dziewczyne ale niestety nie moge dojsc.. mozna powiedziec ze nic nie czuje jak to robimy.. co mam zrobic ?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Bardzo możliwe, że z czasem, rosnącym doświadczeniem w kontaktach seksualnych z dziewczyną i pozytywnym nastawieniem - sytuacja samoistnie będzie się poprawiać.
Jeśli tak się jednak nie stanie i brak odczuć podczas stosunku i brak orgazmu/ wytrysku będzie się utrzymywał, konieczna jest osobista konsultacja z seksuologiem i podjęcie leczenia.

Pozdrawiam!