Problemy z osiągnięciem satysfakcji podczas stosunku z partnerem

witam mam problem z osiaganiem satysfkcji nawet gdy partner stymuluje mnie oralnie, no nie wspomnę o innych sposobach proszę o pomoc czy to jakos się leczy. do tej pory sądziłam że to może przez to że może nie ma uczucia, ale teraz jest tylko ze mną cos nie tak nie wydaje mi się żeby to była kwestia jakis oporów czy wychowania. Opory są teraz i nie powiem bo duże. dodam jeszcze że nie mam zbyt dużego doswiadczenia w tych srawach

Dzień dobry.

Satysfakcja seksualna w związku uwarunkowana jest m.in. jakością tego związku, zaufania i uczucia, o którym sama Pani pisze. Być może Pani opór ma właśnie związek z ukrytymi wątpliwościami, a w związku z tym, niemożnością "oddania się" partnerowi. Sposoby stymulacji są w tym przypadku drugorzędne. Nawiasem mówiąc, szkoda, że nie napisała Pani, czy jest w stanie osiągnąć zadowolenie np. przy samodzielnej masturbacji.
Proponowałbym Pani konsultację psychologiczno-seksuologiczną i prawdopodobnie również podjęcie terapii.

Pozdrawiam.

Witam, jeżeli ten stan rzeczy utrzymuje się od jakiegoś czasu a nie jest chwilowy,warto skorzystać z pomocy seksuologa-psychologa aby problem nie narósł i nie utrwalił się. Jest wiele przyczyn trudności w doświadczaniu przyjemności z seksu i wiele metod pomocy w takiej sytuacji.Pozdrawiam