Problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej

Witam! Mam problem, piszę w sprawie mojego chłopka. Jesteśmy ze sobą 2 lata i od miesiąca mamy problem. Mój chłopak nie ma wytrysku, wcześniej zawsze go miał. Ma 25 lat, szczupły, zdrowy niedawno zmienił pracę. Bardzo dużo pracuje. Może to jest powodem tego problemu? Jakie badania powinien zrobić? Czy może być to wina moja? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Witam! Istotnie, poważną przyczyną problemów z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, a w szczególności obniżenia jakości wzwodu może być stres i ogólne przemęczenie. Zmiana trybu życia oraz eliminacja nerwowych sytuacji dnia codziennego lub ograniczenie ich występowania z reguły prowadzi do samoistnego ustąpienia objawów związanych z osłabieniem erekcji. Ważna dla przywrócenia pełnej funkcji seksualnej jest cierpliwa i wyrozumiała postawa partnerki. Dłuższe osłabienie funkcji prącia, mimo zastosowania się do powyższych zaleceń, powinno być przedmiotem konsultacji ze specjalistą urologiem. Pomocna może być również porada psychologa. Pozdrawiam.