Problemy z osiągnięciem wytrysku podczas stosunku z nową partnerką

Witam,mam40 lat jestem żonaty i sex z żoną zawsze kończy się wytryskiem.Od jakiegoś czasu jest inna kobieta i podczas stosunku z nią prawie zawsze nie nam wytrysku pomimo jej starań.Sex z nią jest długi(po długim sexe i opadam z sił a i tak nie mogę osiągnąć orgazmu.Proszę o odpowiedz co może być przyczyną takiego zachowania

Dzień dobry.

Bardzo możliwe, że brak orgazmu podczas stosunku z kochanką wiąże się z podświadomym lękiem przed jej zapłodnieniem. W końcu, będąc w małżeństwie, uprawia Pan "nielegalny" seks z inną kobietą, a jak rozumiem, nie planuje Pan zmian w związku.
Być może też brak orgazmu i wytrysku wynika z tego, że zdradzaniu żony towarzyszą wyrzuty sumienia, które Pana blokują i uniemożliwiają osiągnięcie pełnej satysfakcji. Skoro "legalne" stosunki z żoną kończą się wytryskiem i orgazmem należy wykluczyć przyczyny natury biologicznej, czy - jak kto woli - medycznej.
Trudno też doradzać, co miałby Pan zrobić, by rozwiązać swój problem - to znaczy - by mógł Pan cieszyć się w pełni ze stosunków z kochanką. Zamiast tego sugerowałbym rozważenie, czy rzeczywiście potrzebuje Pan dodatkowych, pozamałżeńskich wrażeń seksualnych, które podświadomie Pan odrzuca.

Pozdrawiam.