Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 6 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z osiągnięciem wzwodu i szybki wytrysk podczas stosunku

Witam, mam 21 lat, mój problem polega na tym, że coraz częściej mam problem z erekcją, konkretnie chodzi mi o to, że żeby była pełna erekcja partnerka musi stymulować ręką bo zanim "w nią wejdę" często już ta erekcja zanika. Drugi problem polega na tym, że jak już dojdzie do zbliżenia, to czasem wystarczy kilka ruchów, żeby było po zabawie. Wcześniej też mialem z tym problemy, jednak nie bylo problemów z erekcją. Co może być przyczyną oraz czy i jesli juz to jakie najlepiej leki stosować?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Dzień dobry!

Wszelkie leki skutecznie wpływające na wytrysk przedwczesny czy zaburzenia erekcji są dobierane indywidualnie przez lekarza i dostępne na receptę. Nie wspomina Pan od jak dawna współżyje i na ile regularne jest to współżycie. Istotnych jest także więcej informacji dot. Pana relacji z partnerką, historia dojrzewania psychoseksualnego. W zależności od tych informacji najlepszym wyborem mogłaby być wizyta u lekarza seksuologa lub wizyta o psychologa. Jest również możliwe, że warto powstrzymać się jeszcze przed leczeniem, dać sobie czas, stopniowo zbierać wspólne doświadczenie erotyczne i sytuacja samoistnie może się poprawić w najbliższym czasie, przy pozytywnym nastawieniu psychicznym i regularnych kontaktach.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Występuje u Pan problem z erekcją oraz kontrolą wytrysku. Wymaga to pomocy specjalisty. Nie znam sytuacji odnośnie dostepności do lekarza seksuologa w Opolu. We Wrocławiu jest dr Ryszard Smoliński. Zachęcam do wizyty u lekarza, przestrzegam przd próbami samoleczenia. Reklamowane suplementy nie rokują pomocy w takiej sytuacji. Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy