Problemy z osiągnięciem wzwodu przy nowej partnerce

Witam, mam nową partnerke, nie moge przy niej osiągnąć wzwodu. Z poprzednią było wszystko w porzadku, teraz nie. Jest to prawdopodobnie problem natury psychicznej, gdyż poza sytuacją z partnerką moge osiagnac pelną erekcje. Bardzo prosze o pomoc, co moge zrobić, żeby ten problem rozwiazac ?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza