Problemy z osobowością w ciąży

Mam 20 lat iod 16 roku życia zauważyłam ze jestem inna nie umiem sb z tym poradzic do psychiatry nie chce isć już wolałabym sb coś zrobic jestem w ciązy i boje sie co dalej czy to zniknie,czy bd normalna. Czuje jakbym cały czas chciała być w centrum uwagi zeby ludzie tylko mną sie interesowali bardzo dużo kłamie i nie umiem tego kontrolowac staram sie póżniej mam wyrzuty sumienia. Sama wymyslałam problemy żeby inni sięmną interesowali nie umiem wyrazac sczerych uczuć czuję się inna.

Zachęcam Panią do rozważenia psychoterapii. Pisze Pani o tym, że nie chce Pani iść do psychiatry, o psychologu Pani w ten sposób nie pisze, więc zakładam, że dopuszcza Pani taką ewentualność. Problemy, które tkwią w osobowości samoistnie nie mijają,wymagają natomiast podjęcia psychoterapii po to, aby mogła Pani szczerze i autentycznie funkcjonować.

Witam. Proszę wybrać się do psychologa, nie musi Pani iść do psychiatry, zwłaszcza jeśli to taki problem. Dobry psychoterapeuta pomoże Pani zrozumieć przyczyny Pani zachowań i nauczy Panią zachowywać się bardziej konstruktywnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!