Problemy z otwieraniem powiek

Mam kłopoty z otwieraniem powiek są ciężkie i opadające zwłaszcza lewe. Niekiedy boli mnie głowa w okolicy brew. Nasila się to szczególnie rano i wieczorem.Co może być przyczyną ?

Witam. Jeżeli czuje Pani sie tak pierwszy raz w życiu to może to byc objawem alergicznego wiosennego zapalenia spojówek, stosujemy krople ze sterydami lub słabsze objawy to Opatanol lub Zabak 3x do PLO. Jezeli tak Pani ma od dłuższego czasu to może to być suche oko. Stosujemy wtedy np Hyabak3-4x do PLO. Pozdrawiam