Problemy z pamięcią, błędna pisownia i uciekanie słów u 27-latki

Mam 27 lat, ostatnio zauważam, że często zapominam o faktach z przeszłości, o różnych wydarzeniach, ktoś mnie o nie pyta a ja nie pamiętam. Też łapię się na tym, że robię ostatnio bardzo dużo błędów ortograficznych, zawsze byłam w tym bezbłędna, a teraz niekiedy zastanawiam się nad pisownią najprostszych wyrazów :( Też często uciekają mi słowa, często "mam je na końcu języka" a nie mogę sobie przypomnieć. Czy coś dzieje się z moim mózgiem? Czy powinnam się przebadać, gdzie sie udać?

Proponuje udać się na konsultacje do psychologa. Zostanie Pani przebadana testem oceniającym Pani zdolności poznawcze lub istnienie ewentualnych ubytków natury neurologicznej. W oparciu o wyniki tych testów zostanie Pani zaproponowane odpowiednie leczenie - oczywiście jeżeli faktycznie Pani funkcjonowanie odbiega od normy.