Problemy z pamięcią i drżenie ciała u 22-latka

Witam, mam 22 lata a mentalnie i fizycznie czuję się jak dziadek mam problemy z pamięcią typu pójdę do kuchni po coś wróce bo zapomnę po co poszedłem to sie zdarza bardzo często do tego wieczne otępienie, moje zdolności umysłowe bardzo szybko maleją. Także mam problem z drżeniem ciała , kiedyś trzęsły mi się tylko ręce teraz bywa że trzęsie mi się głowa. Często też mówię w myślach że już chce umrzeć. Ogólnie mam bardzo słaby organizm. 2 lata temu zostałem pobity i może to ma jakiś wpływ.

Witam,

Konieczna jest jak najszybsza konsultacja u neurologa/neurochirurga (potrzebne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego). Wypadek oczywiście może mieć z tym związek, ale nie musi. Sprawa z pewnością jest niecierpiąca zwłoki.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza