Problemy z pamięcią i koncentracją oraz uczucie słabnięcia

Witam.Od pewnego czasu czuję jak słabnę,mam problem z pamięcią i koncentracją,czasami mam wrażenie że ktoś mi robi krzywdę.W yniki badań które robiłem krwi,mocz itp. wszystko super mówi lekarz.Czy można kogoś zrobić,obniżyć mu poziom energii i lipido za plecami,nadmieniam że nie piję alkoholu,nie palę

Dzień dobry!

Nie, nie jest możliwe intencjonalnej "wysysanie" z kogoś energii, osłabienie go "rzuceniem złego uroku". Nie mniej jednak bardzo istotne są nasze relacje z ludźmi, atmosfera w rodzinie, jakość związków, które tworzymy. Polecam konsultację psychologiczną.

Pozdrawiam!

Proszę Pana,
Proszę spróbować konsultacji z psychiatrą. Zwraca moja uwagę Pana myśl, ze ktoś może Panu zrobić krzywdę lub zrobić cos za Pana plecami. Taka konsultacja, choć nie wydaje się konieczna, może być pomocna i poprawić jakość Pana życia.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski