Problemy z pamięcią i koncentracją u 19-latka

Moj problem to mam problemy z pamiecio i kocentracjo ,czasami jak jem to mnie na wymioty zbiera ,jestem jakiś obojętny tak jak bym nie miał charakteru ,osobowości ,uczuć .Wydaje mi sie że nie myśle,do tego mam otepiały słuch i wzrok, mam problemy z rozmawianiem z innymi ludzimi bo nie wiem co mam mówić , mam ciągle pustkie w głowie,wypowiedzi sprawiajo mi trudność a i na szyji mam dwie kulki.Podobno człowiek myśli cały czas ale myślenie to taka rozmowa któro tylko słyszy ta osoba która myśli

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pana dolegliwości, a przede wszystkim zaproponować odpowiednią formę / metodę leczenia. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.