Problemy z pamięcią i omamy słuchowe

Witam. Od jakiegoś czasu, mam problemy z pamięcią, a także z omamami słuchowymi. Jeśli chodzi o pamięć to często zapominam o czym myślałam chwilę wcześniej. Z kolei omamy słuchowe, zaniepokoiły mnie wczoraj, gdy usłyszałam głos cioci, która jak się później okazało do nas nie przyjechała, albo dźwięk sms-a, który nie przyszedł. Dodam, że od kilku lat leczę się na nerwicę natręctw oraz nerwicę lękową, jednak lekarstwa lepiej działają na tę drugą. Co ja mam teraz zrobić? Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani z własnym lekarzem psychiatrą, który zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.