Problemy z pamięcią i problem z doborem słów

Czy w wieku 22 lat możemy wyćwiczyć lewą półkule mózgu? Mam Problemy z pamięcią ostatnio zaczełam też się jakać lub nie umiem dobrać słów. Czy da się coś z tym zrobić? Zaprzepaściłam ans i chciałabym to naprawić i mieć dobrze płatną prace. Wiem że troche zapóxno na nauke ale musze wziąść się w garść i znaleźć prace o którą jest teraz ciężko.

Witam! Problemy z doborem słów mogą być symptomem zaburzeń neuropsychologicznych, oprócz diagnostyki neurologicznej należy wykonać diagnozę neuropsychologiczną. Pozdrawiam,
Karolina Piotrowska