Problemy z pamięcią i wysławianiem się u 36-latki

Witam, mam 36 lat i problem z pamięcią-zapominam o codziennych sprawach tj. zamknięcie drzwi i zostawiam w zamku klucze, odkładam cukiernicę zamiast na stół do lodówki, podczas śniadania zawsze łykam witaminy i nie pamiętam czy już łyknęłam. Mam tez problem z dobieraniem odpowiednich słów. Byłam u neurologa i pierwsze badanie jakie mi zlecił to tomografia głowy. Zastanawiam się czy to słuszna decyzja, bo to jednak dość szkodliwe badanie. Czy nie lepiej zrobić najpierw rezonans? Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Jest to badanie, które wykonuje się w celu diagnostycznym i nie często się go wykonuje.

Myślę, że może sobie Pani na nie pozwolić.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej