Problemy z pamięcią krótkotrwałą i koncentracją

Nie mam żadnych problemów w domu i na uczelni. Problemy z pamięcią krótkotrwałą i koncentracją rozpoczęły się już liceum,a obecnie piszę pracę inżynierską. Nie wiem czy to ważne, ale z moją przegrodą nosową chyba jest coś nie tak. W dzieciństwie bardzo często miałem krwotoki z nosa (teraz również, ale dużo rzadziej), ale nigdy nie byłem u laryngologa. Kiedyś ze wstawaniem rano nie miałem problemów, a teraz codziennie wstaję zmęczony, w nocy się nigdy nie budzę. Badanie krwi wyszło ok.

Postawienie diagnozy na podstawie Pana relacji nie jest możliwe. Nawet informacja "badanie krwi wyszło ok" niewiele mówi. Nie wiadomo jakie badania były wykonane. Jeżeli opisane objawy sprawiają cierpienie i utrudniają funkcjonowanie należy podjąć działania, które doprowadzą do ustalenia przyczyny. Radzę zacząć od lekarza POZ, który wykluczy (lub potwierdzi) podłoże fizyczne dolegliwości oraz skieruje do odpowiedniego specjalisty.