Problemy z pamięcią po stosowaniu Venlektine

Witam. Venlektine jadłam 2 lata 75 potem 37'5. Od 4 tygodni nie jem juz po konsultacji z lekarzem. Mam problemy z kontrakcja i pamięcią tylko. To to są objawy odstawienie?? Wizyta u lekarza za miesiąc...

Witaj,
może Twoje problemy potrzebują innej formy leczenia,np.psychoterapii a wcześniej diagnozy przyczyn.Może wśród nich być stres albo zaburzenia depresyjne,więc zachęcam,by zamiast uzalezniać się od tabletek,uporządkować problemy odciągające uwagę od spraw bieżących.
Pozdrawiam serdecznie

Podobne objawy mogą mieć rożne podłoże (np nawrót objawów depresyjnych, adaptacja po odstawieniu leków, podłoże nerwicowe itp). Warto zatem przeanalizować przyczynę przyjmowania tych leków i możliwość nawrotu, a także skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą, a w razie potrzeby podjąć psychoterapię.