Problemy z pamięcią u 27-letniej osoby

Witam. Mam 27 lat. Od jakiegoś czasu (myślę że około rok) zauważam u siebie problemy z pamięcią. Chodzi o zapominanie i/lub mylenie faktów z okresu maksymalnie kilku dni. Czasem mam też luki w pamięci i nie pamiętam fragmentów rozmów (co ktoś do mnie mówił albo co ja mówiłam) albo czynności np. co się działo pomiędzy jedną czynnością a kolejną. są to małe luki rzędu 30 min do godziny. coraz częściej mnie to niepokoi. Z czynnościami wykonywanymi często oraz z nauczonymi rzeczami nie ma problemu.

Witam serdecznie.
Problemy z pamięcią mogą wynikać z wielu przyczyn. Czasami mogą być konsekwencją przemęczenia, zmian hormonalnych itp. Jeśli ma
Pani potrzebę utwierdzenia się, iż problemy z pamięcią nie wynikaj z uszkodzeń w centralnym układzie nerwowym można udać się do psychologa na badanie sprawności funkcji poznawczych. Badanie nie trwa długo a może Panią uspokoić,
pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza