Problemy z pamięcią u 48-latka

mam 48lat i ostatnimi czasy mam problemy z pamiecia,to znaczy zapominam,ze z kims sie umowilem,ze cos mialem zabrac,kupic itp.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza