Problemy z pamięcią, zaburzenia koncentracji i bóle głowy po wypadku

Czy mogę mieć pamięć krótkotrwałą? Witam , nazywam się Krzysiek i mam 14 lat. Mam problem z pamięcią oraz koncentracją. Często boli mnie głowa w różnych miejscach , nieraz jest to migrena. Do tego dochodza te problemy z pamięcią , nie pamiętam co prze chwilą robiłem , gdzie coś położyłem , co jadłem wczoraj na obiad i wiele innych. dodam że 2 lata temu miałem wypadek skuter mnie potrącił , i miałem 2 opracje na noge. Robili mi tedy tomograf komputerowy głowy który wyszedł dobrze? Prosze POMOCY

Wypadek był przed 2 laty, TK głowy w normie Przebyłeś 2 operacje na nogę W Twoim wieku raczej nie występuje otepienie !... Porozmawiaj z Lekarzem i z Nauczycielem, może też z psychologiem szkolnym. Moze masz anemię, niewłasciwe odżywianie, Może stresy i problemy w szkole i w domu?? Trzeba wszysto spokojnie przeanalizować Systematyczna nauką, ale też sport i odpoczynek, kontakt z rówieśnikami, ogólne pozytywne spojrzenie na zycie pomagają odnależć spokój i koncentrację! Lekarz moze zalecic podstawowe badania krwi, żelaza; Moze też badanie EEG. Czy miewasz chwilowe "wyłączenia" uwagi ?? Pozdrawiam