Problemy z pęcherzem moczowym i prostatą
Mam 25 lat leczę sie od 5 lat urologicznie pierwsze było ostre bakteryjne zapalenie prostaty potem zapalenie cewki moczowej,zapalenie pęcherza,zapalenie najądrza w usg nic niepokojącego nie ma. kilkukrotne posiewy z moczu i nasienia nic nie wykazuje, jedynie z wymazów z cewki był to gronkowiec złocisty dostałem antybiotyki cipronex 4 tyg, po miesiącu kolejny wymaz wyszły 2 inne gronkowce kolejny antybiotyk. w dodatku 1x symestaride 1x titlodine dziennie i dalej ciągle dziwne uczucie w pęcherzu

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z urologiem. Jezeli jest Pan leczony zgodnie z wynikami posiewu to nie jestem w stanie doradzić skuteczniejszego leczenia.