Problemy z piciem z butelki u 3,5-miesięcznego dziecka

Moj synek ma 3,5 mies od urodzenia ma problem z piciem z butelki Zaczyna jesc i po chwili placze okrutnie A jak z nim zaczynam chodzic to je bez problemu ale tez nie zawsze. Butelki i smoczki juz rozne prubowalam i mkeczka tez aktualnie od dwuch mies jest na hipp organic . Wiem ze nie jest to wina kolek ani temperatury mleka . Jestem juz bezradna jest to bardzo uciazliwe dla niego i dla mnie . Czy wiedza panstwo jak mu pomoc Lekarz twierdzi ze nie widzi problemu dzieci nieraz tak maja Smieszne!

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u innego lekarza. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.